Hakkımızda

2000 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Robu Grup, plastik boru ve ek parçalarındaki bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde kaliteyi ön plana çıkararak müşterilerine güvenle hizmet vermektedir. Robu Grup 2005 yılında başarılarını alın kaynak makineleri sektöründe üretim yapan Weltech markasıyla süslemiştir.

Bir Robu Grup ortaklığı olan Robu İnşaat, altyapı ve üstyapı projelerinin taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir. Robu İnşaat bugüne kadar faaliyet alanındaki bir çok projeye, sektörde aranan bir değer olan düzgün, nitelikli ve kaliteli iş yapış biçimiyle, başarı ile imza atmış, özel projelere yetkin mühendislik ve taahhüt hizmetleri verebilmeyi başarmıştır. Her şeyden önce kaliteyi,çevreye ve insana saygıyı ön planda tutan Robu İnşaat imza attığı projelerle sektöre ve müşterilerine güven vermektedir.

Robu İnşaat’ın faaliyet konuları arasında; alışveriş- eğlence merkezleri, açık saha drenajları, maden projelerinin drenaj ve kollektör hatları, şehir içme suyu ve kanalizasyon şebekeleri, sale hatları, doğalgaz hatları, hidroelektrik santrali projeleri, doğalgaz çevirim enerji santrali projeleri, sulama hattı projeleri, atık su arıtma tesisleri, katı atık depolama tesisleri,yatay-dikey sondajlar, fabrika inşaatları, endüstriyel tesis projeleri, tarımsal üretim tesisleri projeleri, gelmektedir.

Robu İnşaat sahip olduğu nitelikli proje kültürü ve kaliteli insan kaynağı ile her işe ayrı bir heyecan ve profesyonel düşünce ile yaklaşır. Başarı ile bitirdiğimiz her işin, pozitif bir değer ve sadece Robu İnşaat’ın değil ülkemizin de gurur ve övünç kaynağı olduğu bilinciyle çalışmaktayız.